You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

VYHRAJTE ČTVRT MELOUNU ZA LITR!

VELKÁ SOUTĚŽ ČTVRT MELOUNU ZA LITR (aneb nakupte za 1.000 a vyhrajte 250.000, - Kč!)


===

UPDATE: 2. 12. 2020


Rádi soutěžíte a nakupujete? Tak v tom případě neváhejte a zúčastněte se naší velké soutěže, kterou jsme pro Vás v nové, a ještě lepší Šestce připravili!

Otevřeli jsme pro Vás spoustu nových obchodů, služeb, restaurací a kaváren. Přijďte se sami přesvědčit co je u nás nového. Věříme, že z našeho velkého sortimentu značek a obchodů si vybere každý. Jsme tu pro Vás!  Dostanete se k nám jednoduše autem, autobusem z Prahy i Kladna, a dokonce i na kole po cyklostezce – volba je jen na Vás. V klidu si nakoupíte, a poté si můžete zasoutěžit o lákavou výhru. Šestka Vás ráda odmění!

O co se jedná a jak se můžete zapojit?

Pravidla jsou jednoduchá a soutěže se může zúčastnit opravdu každý, kdo má soutěživého ducha a rád sobě nebo svým blízkým udělá radost. Vyhrát čtvrt melounu za nákup za litr nebylo nikdy jednodušší! Soutěž probíhá v termínu od 1. 9. 2020 do 27. 6. 2021 /do 14:59:59 hod./. Losování výherce bude v neděli 27. 6. 2021 v 18 hod. v OC Šestka. To si nesmíte nechat ujít. A můžete tak udělat radost sobě nebo své rodině, protože dvojitá radost je větší radost!

Vrhnout se na nákupy a začít soutěžit můžete v každém obchodě v Šestce, s výjimkou hypermarketu Albert. Stačí, když přijdete k stánku Fruitisimo, ukážete zde obsluze účtenku z nákupu v hodnotě minimálně 1.000, - Kč, vyplníte soutěžní kartu s kontaktními údaji, číslem účtenky a podpisem potvrdíte souhlas s podmínkami. Následně obdržíte kupon s číslem, přičemž si jednu půlku ponecháte a druhou část hodíte do krabice. Hotovo! Jste zařazeni do slosování! Jestli si nebudete něčím jistí, nebojte, ochotná obsluha Vám ráda s čímkoliv pomůže.

Registrace lze provádět také v prostorách České pošty za pomoci personálu pošty. Postup je stejný jako ve výše uvedeném případě. 

Po brzkém znovuotevření centra do plnohodnotného provozu, je také zachována možnost zpětného zapojení se do soutěže a potvrzení platné účtenky.

Důležitá informace: Účtenku nevyhazujte pro prokázání v případě výhry.

Šťastný výherce obdrží výhru, která spočívá v celkem 500 (pět set) kusů dárkových poukazů OC Šestka, kdy každý z nich má hodnotu 500 Kč (slovy: pět set korun českých). Celková hodnota výhry tak činí částku ve výši 250 000 Kč (slovy: dvě stě padesát tisíc korun českých).

Uplatnění Dárkových poukazů se řídí pravidly uvedených na internetových stránkách https://www.oc-sestka.cz/darkove-poukazy/ a lze je uplatnit na prodejnách nacházejících se v OC Šestka, které jsou označeny samolepkou „Zde vítáme dárkové poukazy OC Šestka”. Seznam obchodů je též uveden na internetových stránkách.

Tak na co ještě čekáte? Přijďte se k nám podívat, něco hezkého si pořídit nebo překvapte dárkem někoho, na kom Vám záleží. U nás si určitě vybere každý a nákupy budou jedna radost!

Těšíme se na Vás v nové Šestce!

Úplná pravidla soutěže