You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Novinky

Nově na Šestce

 

Milí zákazníci,

nastal nejpohodovější čas v roce – léto a prázdniny a s tím také uvolnění různých opatření a omezení. Užívejme si jej plnými doušky se svými blízkými a přáteli, bez starostí a povinností.

 

V obchodním centru Šestka si můžete udělat radost nákupem nového letního šatníku, nákupem potřebných věcí na dovolenou či tábor, pohodou nad kávou i dobrým jídlem a nebo zábavou v naší nové jedinečné herně.

 

Letošní novinky, ze kterých se můžete těšit :  

SINSAY 
Sinsay, módní značka nejnovějších světových trendů pro celou rodinu, která nabízí ty nejlepší možné ceny již od roku 2013. Kromě módy pro teenagery, která i nadále zůstává DNA její značky, nabízí nově i rozsáhlou kolekci oblečení a doplňků pro ženy, muže a děti. Dětské oblečení zde najdete pro již dospívající kluky a holky, ale rovněž i pro ty úplně nejmenší miminka. Sortiment by nebyl dokonalý bez speciálních řad bytových doplňků, které ucelují kompletní nabídku za bezkonkurenční ceny.

 

GAME WORLD / Cibien’s Corner 

Muzeum her -  unikátní retro arkádová herna!

Pod názvem GAME WORLD je i nadále provozována pod značkou Cibien´s Corner a je největší hernou tohoto typu ve střední Evropě!

Přijďte si zavzpomínat na své dětství, užít si skvělou zábavu a poznat něco nového v největším videoherním muzeu v České republice. Čekají na vás hry skrz všechny platformy od herních konzolí, počítačů, arkádových automatů až po mobilní telefony. Průřez videoherní historií od jejích počátků až po současnost si u nás užije celá rodina, nadšenec do techniky, retrohráč i sběratel.

 

NKD 

Větší různorodost, lepší servis, více ušetřeno! Skvělá klasická móda, trendové kousky pro zvláštní příležitosti nebo módní doplňky - v našem NKD najdete velký výběr sezónní a aktuální módy pro každou velikost a každý vkus a také pro každý věk.

A vybaví vás nejen v oblasti módy: díky různorodému sortimentu bytových doplňků, bytového textilu i dekorací a domácích potřeb nabízí vždy skvělé vychytávky pro celou rodinu. Přitom vám vždy garantují: Nejlepší kvalitu za výhodné ceny.

 

SPORTISIMO 

Ve Sportisimu najdete vše pro sport a volný čas, neboť je největší sítí prodejen v ČR se zaměřením na sportovní vybavení, textil a obuv. Najdete zde širokou nabídku TOP světových i českých značek. Pohodlně vás oblečou/obují pro každý den a vybaví vás na turistiku, cyklistiku, fitness, běhání, inline bruslení, fotbal, hokej, lyžování nebo raketové a další sporty všeho druhu. A které značky zde nejvíc kupujete? Nike, Adidas, Puma, Reebok, Loap, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, O'Neill, Converse, Columbia, Salomon, Hannah, Asics, Russel Athletic, Atomic, Progress, Head a další.

  

KNIHY DOBROVSKÝ 

V této naší prodejně kromě nejžádanějších bestsellerů můžete vybírat i z tisíců dalších knih všech žánrů, společenských her pro děti i dospělé a drobných dárků. Nechybí ani základní výběr učebnic. A jedinečný věrnostní Klub Knihy Dobrovský vám zajistí skvělé slevy a jiná zvýhodnění, registrovat se do něj můžete přímo v prodejně.

 

Další novinkou je umístění FotoPointu v přízemí, hned vedle úložných boxů. Zde si můžete sami kdykoliv a rychle udělat průkazové fotografie, a navíc také veselé fotky či dokonce pohlednice.

 

I nadále je vám k dispozici testovací místo AG Covid Point na našem střešním parkovišti, kde vám pracovníci Červeného kříže udělají antigenní testy s výsledkem do 20 minut do e-mailu. Nově také PCR testy ze slin s garantovaným výsledkem do 24 hod.

Testování probíhá DENNĚ v čase 9 - 18 hodin a JE NUTNOSTÍ SE OBJEDNAT PŘEDEM ONLINE NA : www.covidpass.cz

V rámci zdravotního pojištění je ATG test zdarma 1x za týden, výsledky jsou platné 72 hodin. Pro samoplátce je cena 300Kč (s vytištěným orazítkovaným potvrzením) a 200Kč (bez vytištěného potvrzení, pouze zaslaného emailem).

Preventivní PCR test je v rámci zdravotního pojištění zdarma 2x do měsíce, pro samoplátce je cena 814 Kč.

 

Podmínkou pro vstup do veškerých vnitřních prostor obchodního centra je  stále respirátor typu FFP2 a více, příp. nanorouška. Pro snadnou dostupnost ochranných prostředků jsme ke vstupu do OC z vnitřního parkoviště instalovali automat s nabídkou certifikovaných respirátorů FFP2, domácích testů, dezinfekčními gely Dermacol i dětskými rouškami. Děkujeme, že respektujete daná pravidla.Děkujeme vám za vaši věrnost a již nyní chystáme další novinky a akce.

Těšte se, my se těšíme moc!

Vaše Šestka

 

 

Základní pokyny a návštěvní informace


Vaše bezpečnost je naší prioritou, proto prosíme návštěvníky o dodržování následujících pravidel:

- Mějte nařízenou ochranu úst a nosu : respirátor FFP2  
- Používejte rukavice
- Dodržujte bezpečné rozestupy
 (minimálně 2 m)
- Dezinfikujte si pravidelně ruce, prostředky k tomu určené jsou umístěny u vchodů do centra, ve společných prostorách centra i v jednotlivých provozovnách
- Dbejte pokynů jednotlivých prodejců týkající se omezení počtu osob v provozovně (1 osoba na 10m2)