You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Novinky

Nově na Šestce

 

Milí zákazníci,

s příchodem podzimu a chladnějšího počasí je čas se připravit na zimu. U nás můžete nakoupit teplé oblečení i obuv, vybavit se na vaření dobrot pro zahřátí či se po letních výletech a pobytu venku věnovat úpravě či změně svého domova.

Jsme připraveni vám splnit jakékoliv přání a představy a s radostí vám oznamujeme další nově otevřený obchod OKAY nábytek.

Navíc si u nás vychutnejte dobrou kávu i jídlo, prohlédněte si novou výstavu p. Jiřího Načeradského v naší Sky Gallery Šestka a užijte si zábavu v  jedinečné herně GAME WORLD.

 

Letošní novinky, ze kterých se můžete těšit :  

OKAY
Největší český prodejce elektra a nábytku provozuje rozsáhlou síť kamenných prodejen v České republice a na Slovensku. V OC Šestka je zákazníkům na ploše téměř 1000 m2 k dispozici rozsáhlá expozice nábytku za trvale nejnižší ceny na trhu. Nabídku sedaček, postelí, kuchyní a dalšího nábytku doplňuje profesionální poradenství a služby v čele s výhodným splátkovým programem či možností vyzkoušení nábytku po dobu 30 dnů zdarma.

SINSAY 
Sinsay, módní značka nejnovějších světových trendů pro celou rodinu, která nabízí ty nejlepší možné ceny již od roku 2013. Kromě módy pro teenagery, která i nadále zůstává DNA její značky, nabízí nově i rozsáhlou kolekci oblečení a doplňků pro ženy, muže a děti. Dětské oblečení zde najdete pro již dospívající kluky a holky, ale rovněž i pro ty úplně nejmenší miminka. Sortiment by nebyl dokonalý bez speciálních řad bytových doplňků, které ucelují kompletní nabídku za bezkonkurenční ceny.

 

GAME WORLD / Cibien’s Corner 

Muzeum her -  unikátní retro arkádová herna!

Pod názvem GAME WORLD je i nadále provozována pod značkou Cibien´s Corner a je největší hernou tohoto typu ve střední Evropě!

Přijďte si zavzpomínat na své dětství, užít si skvělou zábavu a poznat něco nového v největším videoherním muzeu v České republice. Čekají na vás hry skrz všechny platformy od herních konzolí, počítačů, arkádových automatů až po mobilní telefony. Průřez videoherní historií od jejích počátků až po současnost si u nás užije celá rodina, nadšenec do techniky, retrohráč i sběratel.

 

NKD 

Větší různorodost, lepší servis, více ušetřeno! Skvělá klasická móda, trendové kousky pro zvláštní příležitosti nebo módní doplňky - v našem NKD najdete velký výběr sezónní a aktuální módy pro každou velikost a každý vkus a také pro každý věk.

A vybaví vás nejen v oblasti módy: díky různorodému sortimentu bytových doplňků, bytového textilu i dekorací a domácích potřeb nabízí vždy skvělé vychytávky pro celou rodinu. Přitom vám vždy garantují: Nejlepší kvalitu za výhodné ceny.

 

SPORTISIMO 

Ve Sportisimu najdete vše pro sport a volný čas, neboť je největší sítí prodejen v ČR se zaměřením na sportovní vybavení, textil a obuv. Najdete zde širokou nabídku TOP světových i českých značek. Pohodlně vás oblečou/obují pro každý den a vybaví vás na turistiku, cyklistiku, fitness, běhání, inline bruslení, fotbal, hokej, lyžování nebo raketové a další sporty všeho druhu. A které značky zde nejvíc kupujete? Nike, Adidas, Puma, Reebok, Loap, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, O'Neill, Converse, Columbia, Salomon, Hannah, Asics, Russel Athletic, Atomic, Progress, Head a další.

  

KNIHY DOBROVSKÝ 

V této naší prodejně kromě nejžádanějších bestsellerů můžete vybírat i z tisíců dalších knih všech žánrů, společenských her pro děti i dospělé a drobných dárků. Nechybí ani základní výběr učebnic. A jedinečný věrnostní Klub Knihy Dobrovský vám zajistí skvělé slevy a jiná zvýhodnění, registrovat se do něj můžete přímo v prodejně.

 

Další novinkou je umístění FotoPointu v přízemí, hned vedle úložných boxů. Zde si můžete sami kdykoliv a rychle udělat průkazové fotografie, a navíc také veselé fotky či dokonce pohlednice.

 

I nadále je vám k dispozici testovací místo AG Covid Point na našem střešním parkovišti, kde vám pracovníci Červeného kříže udělají antigenní testy s výsledkem do 20 minut do e-mailu. Nově také PCR testy ze slin s garantovaným výsledkem do 24 hod.

Testování probíhá DENNĚ v čase 9 - 18 hodin a JE NUTNOSTÍ SE OBJEDNAT PŘEDEM ONLINE NA : www.covidpass.cz

V rámci zdravotního pojištění je ATG test zdarma 1x za týden, výsledky jsou platné 72 hodin. Pro samoplátce je cena 300Kč (s vytištěným orazítkovaným potvrzením) a 200Kč (bez vytištěného potvrzení, pouze zaslaného emailem).

Preventivní PCR test je v rámci zdravotního pojištění zdarma 2x do měsíce, pro samoplátce je cena 814 Kč.

 

Podmínkou pro vstup do veškerých vnitřních prostor obchodního centra je  stále respirátor typu FFP2 a více, příp. nanorouška. Pro snadnou dostupnost ochranných prostředků jsme ke vstupu do OC z vnitřního parkoviště instalovali automat s nabídkou certifikovaných respirátorů FFP2, domácích testů, dezinfekčními gely Dermacol i dětskými rouškami. Děkujeme, že respektujete daná pravidla.Děkujeme vám za vaši věrnost a již nyní chystáme další novinky a akce.

Těšte se, my se těšíme moc!

Vaše Šestka

 

 

Základní pokyny a návštěvní informace


Vaše bezpečnost je naší prioritou, proto prosíme návštěvníky o dodržování následujících pravidel:

- Mějte nařízenou ochranu úst a nosu : respirátor FFP2  
- Používejte rukavice
- Dodržujte bezpečné rozestupy
 (minimálně 2 m)
- Dezinfikujte si pravidelně ruce, prostředky k tomu určené jsou umístěny u vchodů do centra, ve společných prostorách centra i v jednotlivých provozovnách
- Dbejte pokynů jednotlivých prodejců týkající se omezení počtu osob v provozovně (1 osoba na 10m2)