You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.O obchodním centru

Obchodní centrum Šestka od svého otevření poskytuje návštěvníkům široké spektrum služeb a zázemí pro pohodlné nakupování i škálu volnočasových aktivit.

Jsme noví, jsme fajn! Prošli jsme rekonstrukcí a máme pro vás připravené nejen nové obchody, ale i služby. V době nákupů se vám postaráme o auto v naší automyčce, vyčistíme oblečení v čistírně nebo pohlídáme vaše děti. V prostorách centra můžete využít služeb několika bankomatů nebo směnárny. Bezplatné připojení na bezdrátovou síť Wi-fi je samozřejmostí.

Mezi nákupy si můžete pohodlně odpočinout v našem přehledném food courtu, kde najdete mimo jiné i oblíbené Fruitisimo. Tam si můžete dát fresh džus nebo zmrzlinu.  Kávu s přáteli si naopak můžete vychutnat v Café Broadway. Opravdu bohatý program čeká rodiny s dětmi. Pro naše nejmenší návštěvníky máme připravenou spoustu prima aktivit. Děti se mohou vyřádit na 20 metrů dlouhém tobogánu, který slouží jako malý mezipatrový teleport nebo se naučit základům pohybových dovedností pod vedením zkušených lektorů v dětské tělocvičně Monkey´s Gym. A pro všechny věkové kategorie je zde zcela unikátní retro herna Game World.

Zatímco dosud jste byli zvyklí navštěvovat Šestku pro nákupy a zábavu, NYNÍ SI U NÁS MŮŽETE TAKÉ ZACVIČIT.
Ve velkorysých přízemních prostorách o celkové ploše 1.700 m2 jsme otevřeli moderní fitcentrum GYMSTORY, kde na vás čekají nejmodernější stroje značky Hammer z USA a kromě klasického vybavení můžete využít i širokou nabídku cvičení ve větších i menších skupinách při skupinových lekcích ve cvičebních sálech a funkční tréninky. Důraz je kladen na dostupnost individuálních osobních tréninků.
Veškeré informace a rozpisy hodin najdete na : www.gymstory.cz nebo přímo na rezervace.  

Vybavení doplňuje indoor běžecká dráha, multifunkční sál pro TRX, jógu a pilates, sál pro indoor cycling a rozlehlá kardio zóna. Naše fitcentrum nabízí také největší překážkovou dráhu v České republice, vhodnou nejen pro trénink na závody typu Spartan Race, ale pro každého, kdo má rád výzvy. 
A to není jediný benefit, který vám nabízíme. Prioritou Gymstory je zdravý přístup ke cvičení! Filozofie cvičení stojí na IDEOMOTORICKÉ TERAPII, při níž dochází ke zlepšení stability těla, nárůstu síly v končetinách a zvýšení hybnosti v kloubech a odstranění potíží s bolestmi zad, kyčlí, ramen a dalších kloubů. A to je hlavním společným jmenovatelem všech našich tréninkových programů.
Po zdravém tréninku si užijte relaxaci v sauně, fyzioterapii a regeneraci v kryokomoře.


Kromě zábavy a pohodové atmosféry vám nabízíme přes 90 obchodů, kde se vám dostane vstřícného, zasvěceného a osobního přístupu. 

Nechybějí známé značky jako:


 • H&M
 • Sinsay
 • New Yorker
 • Orsay
 • Gant
 • Camp David
 • PME Legend
 • Time Out
 • Pepco
 • Takko
 • NKDSportovní oblečení či vybavení pořídíte v prodejnách Sportisimo nebo RockPoint. Kvalitní zdravotní matrace a polštáře najdete nově v prodejně Magniflex. V ScanQuilt si určitě vyberete z různých doplňků do postele.

Velmi oblíbené jsou prodejny obuvi CCC a Humanic, stejně jako skvěle zásobené parfumerie a drogerie DM, Yves Rocher a Sephora. Spodní prádlo nebo plavky v několika cenových kategoriích si můžete vybrat v šik showroomech Intimissimi, Calzedonia, Extreme Intimo anebo Chickie!, kde najdete i produkty značek jako Victoria´s Secret nebo Empreinte. Pánové si mohou přijít na své v nově otevřeném holičství The Original Barber, kde o jejich vlasy i vousy bude kvalitně postaráno, pro všechny je zde Kadeřnictví Nr.1.

O potraviny se stará Albert, o hračky Pompo a elektroniku, včetně oblíbených chytrých telefonů, Datart. V nabídce má OC Šestka i řadu menších nájemců, za kterými se zákazníci vracejí i díky milé obsluze - například Knihy Dobrovský a Levné knihy, Tescoma, Banquet, Květiny Novák, Grand Optical, Pet Center nebo butiky zaměřené na módu na míru EL Boutique, Magic Helena či Fantazim.

Pokud hledáte krásný dárek pro vaše nejbližší, máme pro vás pár tipů, kde si určitě vyberete a obdarovanému vykouzlíte úsměv na tváři. Pro milovníky čokolády doporučujeme kvalitní čokoládu v prodejně BonBon. Šperk neurazí žádnou ženu a široký sortiment najdete v prodejnách Klenoty Aurum nebo Corial.

Usilujeme o spojení nákupů a zábavy. Pravidelně tak pořádáme různé tematické události a soutěže, do kterých se formou slev či dárků zapojuje hojný počet našich nájemců. Nemluvě o četných akcích, které nabízejí jednotlivé obchody a které můžete vždy s předstihem sledovat na našich stránkách nebo sociálních sítích. Chystáme toho pro vás ještě více, máte se na co těšit!

Nakupovat v Šestce se zkrátka vyplatí! Přijde se o tom přesvědčit i vy. Těšíme se na brzkou shledanou!

Vaše Šestka
MÁME NOVINKU - HMYZÍ HOTEL

Mezi nejčastější obyvatele hmyzích hotelů patří samotářské včely, kterých na území Česka žije více než 600 druhů a které patří mezi významné opylovače.
Kromě samotářských včel zde mohou najít úkryt i jiní opylovači, jako jsou motýli a pestřenky, jejichž larvy likvidují škodlivý hmyz.
Další obyvatelé, jako jsou zlatoočka, berušky a škvoři, požírají škodlivý hmyz, především pak hojně se vyskytující mšice.

Návod na výrobu hmyzího hoteluUdržitelný rozvoj

V současné době lze jen stěží ignorovat ekologické dopady našeho každodenního života na životní prostředí. Stále častěji se setkáváme s informacemi o vedlejších dopadech a vlivu člověka, na životní prostředí, v souvislosti na problém oteplování planety. Vnímáme, že se stáváme svědky generační změny v myšlení a postoji, ve vztahu k ochraně planety. Stále častěji se také my, Šestka, setkáváme se zákazníky, kteří se zajímají o naší činnost, ať již z pohledu ekologie, enviromentálního působení, či úspory energií a zdrojů, směrem ke snižování uhlíkové stopy. V tomto směru se Šestka hlásí ke společenské odpovědnosti, za dlouhodobě udržitelný rozvoj.

Nakládání s odpady je nejvýznamnějším environmentálním aspektem minimalizace negativních vlivů, na životní prostředí. Proto v souladu s naší environmentální politikou je naší snahou, co nejvíce předcházet vzniku odpadů, minimalizovat množství vznikajících odpadů a plnit požadavky na recyklaci, případně energetické využití. Energetická šetrnost snižuje uhlíkovou stopu a současně i provozní náklady. O energetickou účinnost a šetrnost se dlouhodobě zajímáme. Naším cílem je 100% využitelnost zelené el. energie pouze z obnovitelných zdrojů a inovace, v oblasti nejnovějších technologických zařízení OC, šetrných k životnímu prostředí, klimatu a snižování uhlíkové stopy.

V souladu s touto společenskou odpovědností jsme pro stejné nadšence vybudovali na našem střešním parkovišti 2 dobíjecí stanice pro jejich elektromiláčky. Konkrétně se jedná o rychlodobíjecí stanici ABB Terra 54 CJT pro 2 vozy od společnosti PRE a multinormová stejnosměrná nabíjecí stanice Terra 53 také pro 2 vozy od společnosti EON.

A víte, že do Šestky ani nepotřebujete auto, byť by bylo elektro? K nám vás přivede i cyklostezka, konkrétně A168 vedoucí na Letiště a navazující na stezky z Prahy západ od Přední Kopaniny nebo přímo z Prahy 6 a hlubšího centra. Navíc si cestu na Šestku můžete zpříjemnit průjezdem Divokou Šárkou, kterou máme takřka za humny.

Šestka chce být jiná, chce být ZELENÁ.