You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ZAČNĚTE NOVÝ PŘÍBĚH VAŠEHO TĚLA

VAŠE GYMSTORY MŮŽE ZAČÍT… MÁME OTEVŘENO!

Tento týden je v provozu pouze fitness centrum. 
Vše ostatní bude následovat, o čemž vás budeme včas informovat.

Rozvrh na týden 06.-12.12.2021


Zatímco dosud jste byli zvyklí navštěvovat Šestku pro nákupy a zábavu, NYNÍ SI U NÁS MŮŽETE TAKÉ ZACVIČIT.


Ve velkorysých přízemních prostorách o celkové ploše 1.700 m2 otevíráme moderní fitcentrum, kde na vás čekají nejmodernější stroje značky Hammer z USA a kromě klasického vybavení můžete využít i širokou nabídku cvičení ve větších i menších skupinách při skupinových lekcích ve cvičebních sálech a funkční tréninky. Důraz je kladen na dostupnost individuálních osobních tréninků.


Vybavení doplňuje indoor běžecká dráha, multifunkční sál pro TRX, jógu a pilates, sál pro indoor cycling a rozlehlá kardio zóna.


Naše fitcentrum nabízí také největší překážkovou dráhu v České republice, vhodnou nejen pro trénink na závody typu Spartan Race, ale pro každého, kdo má rád výzvy.


 

A to není jediný benefit, který vám nabízíme. Prioritou Gymstory je zdravý přístup ke cvičení!

Filozofie cvičení stojí na IDEOMOTORICKÉ TERAPII, při níž dochází ke zlepšení stability těla, nárůstu síly v končetinách a zvýšení hybnosti v kloubech a odstranění potíží s bolestmi zad, kyčlí, ramen a dalších kloubů. A to je hlavním společným jmenovatelem všech našich tréninkových programů. Stejnou filozofii pohybu zažijete při zdvihání velkých činek, při intenzivním kruhovém tréninku i u cvičení podle vývojové kineziologie či jógy. Správně vedený silový trénink nesmí způsobit tuhnutí těla a zkracování svalů, ale naopak větší pohyblivost kloubů. Protahovací cvičení musí budovat svalovou sílu a stabilitu těla. K tomu účelu je u nás v Gymstory k dispozici profesionální tým trenérů, kteří všichni do jednoho využívají stejný zdravotní tréninkový koncept.

Každý náš trenér má různý výběr cviků, odlišný druh komunikace, jiné vedení tréninku, ale všichni bez výjimky využívají tento unikátní tréninkový systém. Respektují vrozené pohybové souhry, se kterými každý z nás přichází na svět. Nevyžadují po klientovi, aby bojoval s vlastním tělem zatínáním břicha, stahováním hýždí a podobnými pokyny, ale využívají celotělové souhry, které řídí náš nervosvalový systém.

 

Po zdravém tréninku si užijte relaxaci v sauně, fyzioterapii a regeneraci v kryokomoře.

 

NEVÁHEJTE A PŘIJĎTE, 

TĚŠÍME NA VÁS!

Vaše Šestka a Gymstory